» Referentsid

Referentsid

 

Audit Partner OÜ on meie tegevusel silma peal hoidnud juba 10 aastat. Selle aja jooksul on ettevõttel olnud nii häid kui ka veidi keerulisemaid aegasid.

Kui audiitori ülesanne on pakkuda kindlust finantsaruannete teatud reeglitele vastavuse osas, siis julgen kinnitada, et oleme saanud seda 100%-liselt ja pisut rohkemgi.

Astrid Bachmann
ON24 AS juhataja


 

KIIRE,  ASJATUNDLIK ja PAINDLIK - nii võiks lühidalt iseloomustada OÜ Audit Partnerite tööd.
Oleme väga rahul, loodame edaspidisele koostööle ja võib julgelt teistelegi soovitada.

OÜ Luku-Expert


 

Audit Partner OÜ on olnud meie ettevõtte audiitoriks juba aastaid. Ettevõtte omanik on sama audiitori valikul lähtunud lihtsatest põhimõtetest nagu erapooletus, kvaliteet, kogemus, korrektsus ning asjaajamise lihtsus ja selgus. Meie koostöö Audit Partner OÜ-ga on läbi aastate sujunud meeldivalt ja asjalikus koostöö õhkkonnas.

Jüri Alasi
ÅF-Consulting AS juhatuse liige

LinkedIN


 

Audit Partner OÜ on meie koostööpartneriks ettevõtte finantsauditi läbiviimisel. Kogu koostööaja vältel on Audit Partner OÜ hoidnud oma kõrget professionaalset taset, kompetentsust ja näidanud üles aktiivsust üleskerkinud probleemide lahendamisel. Rangelt kindlaksmääratud ajavahemiku jooksul on kõik tööd tehtud tähtajaks ning asjakohase kvaliteediga. Selle ettevõtte töötajaid võib pidada  kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistideks. Me soovitame Audit Partner OÜ-d kui usaldusväärset ja kohusetundlikku partnerit.

Sergei Stanogin
Hecksher Eesti OÜ juhatuse liige
Maritime Transport & Agencies OÜ tegevdirektor


Meie koostöö Audit Partner OÜ-ga on kümne aasta jooksul olnud väga edukas. Nende kompetents ja usaldusväärsus võimaldab meil keskenduda oma tööle teadmisega, et ettevõtte igapäevane raamatupidamine on kindlates kätes. Audit Partner OÜ raamatupidamisteenust kasutades tundub meile tihti, et võtame neilt pigem allhankega finantsjuhi ja finantsosakonna teenust ning saame neile usaldada ka kõige keerulisemad juhtumid meie äris.

Tihe koostöö Audit Partner OÜ-ga hõlmab nii igapäevaseid pangandusega seotud toiminguid, laenutaotluste haldamist, ekspordikrediidi kindlustuste vormistamist, valuutakursi muutustest tuleneva riski maandamist kui kõikvõimalike finantsdokumentide ettevalmistamist ning kokkupanemist.

Audit Partner OÜ näol on tegemist väga kõrgetasemelist teenust pakkuva firmaga ja me julgeksime neid soovitada ka kõige nõudlikumatele partneritele.

Robert Domak
Nores Plastic OÜ tegevjuht
LinkedIN


 

Oleme väga rahul meile pakutava raamatupidamisteenusega. Meie küsimustele on alati reageeritud kiiresti ning vastused olnud asjakohased. Pakutava teenuse hinna-kvaliteedi suhe on meie arvates parim.

Florian van der Leeden
Catella Real Estate AG varahalduse juht