Robert Domak

Nores Plastic OÜ tegevjuht

Meie koostöö Audit Partner OÜ-ga on kümne aasta jooksul olnud väga edukas. Nende kompetents ja usaldusväärsus võimaldab meil keskenduda oma tööle teadmisega, et ettevõtte igapäevane raamatupidamine on kindlates kätes. Audit Partner OÜ raamatupidamisteenust kasutades tundub meile tihti, et võtame neilt pigem allhankega finantsjuhi ja finantsosakonna teenust ning saame neile usaldada ka kõige keerulisemad juhtumid meie äris.
Audit Partner OÜ näol on tegemist väga kõrgetasemelist teenust pakkuva firmaga ja me julgeksime neid soovitada ka kõige nõudlikumatele partneritele.

Rumman Syed

Crystalsol OÜ juhatuse liige

Meie koostöö algusest saadik on Birgit ja Inge pakkunud parimal tasemel teenust. Meievaheline koostöö on kulgenud väga produktiivselt, efektiivselt ja ladusalt. Arvestades asjaolu kus kohaliku ettevõtte emaettevõte asub Austrias siis on Audit Partner OÜ näinud alati suurt pilti võttes arvesse ka piiriüleseid maksumõjutusi.
Me poleks saanud valida paremat koostööpartnerit oma raamatupidamise korrasoleku tagamiseks.

Erki Vister

Pandivere L.T. OÜ tegevjuht

Professionaalsus, tasakaalukus, korrektsus ja muidugi kannatlikkus - need on kriteeriumid, mis saadavad Audit Partner OÜ tegutsemist koostöös OÜ Pandivere L.T. -ga.
Olen väga tänulik, et nad on püsinud meie kõrval ja on alati valmis uuteks väljakutseteks.